Cвітлодіодний світильник CE1099

Розумний стельовий світильник CE1099 стане знахідкою для тих, хто цінує комфорт. Білий металево-пластиковий корпус пристрою призначений для широкого спектру дизайнів інтер’єру, але краще за все він пасуватиме приміщенням у стилі модерн.

Окрім великою ефективності й низького споживання енергії, світильник CE1099 має ще одну дуже важливу перевагу — пульт дистанційного керування. Передбачено можливість регулювання яскравості, встановлення комфортної колірної температури й таймеру відключення, режим нічника. Все це робить модель незамінною для створення домашнього комфорту й затишку.

Потужні світлодіоди легко впораються з освітленням великої кімнати, а відсутність в конструкції шкідливих сполук робить прилад безпечним для здоров’я та довкілля.

Основнi переваги нового свiтильника:

Бiле та RGB-свiчення. Основною рисою свiтильника є наявнiсть двох режимiв свiтла – бiле свiчення та RGB-свiчення. RGB-свiчення має режими вибору одного з трьох кольорiв свiчення, або постiйнош змiни 7 кольорiв по колу. Бiле свiчення регулюється в межах 3000-6500К. Тепле свiчення рекомендується використовувати пiд час вiдпочинку, бiле пiд час активноi дiяльностi.

Економiчнiсть. Сучасний свiтлодiодний свiтильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергii у порiвняннi з використанням звичайноi люстри.

Яскравiсть. Забезпечує комфортне якiсне освiтлення кiмнати площею до 20м.кв.

Дизайн. Стильний лаконiчний дизайн, що пiдiйде до будь-якого iнтер`єру та типу примiщення. Завдяки прозорим вкрапленням у плафонi забезпечується ефект мерехтiння при увiмкненому свiтильнику.

Рiвномiрне свiчення. Рiвномiрне розмiщення свiтлодiодiв по поверхнi cвiтильника забезпечує його однорiдне свiчення без виникнення темних зон.

Функцiя пам`ятi. Останнi налаштування яскравостi та кольоровоi температури використовуються  при наступному вмиканнi  свiтильника.

Вартiсть: вiд 1500грн

Купити

Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.